Sprawność, oraz wygoda pracy taksówkarzy, jest w dużej mierze uzależniona od wykorzystywanego przez nich, wyposażenia dodatkowego. Takim właśnie wyposażeniem, okazać się mogą z pewnością bardzo popularne w ostatnim czasie taksometry. Aby korzystanie z nich faktycznie usprawniało prace taksówkarza, wyróżniać się one powinny pewnymi, ściśle określonymi parametrami.

Taksometr Novitus E – co jest w nim specjalnego?

Wydaje się, że tego typu urządzenia znaleźć można bez większego problemu w ofercie popularnej ostatnio, marki Novitus. Taksometry tej właśnie marki, już od wielu lat są szeroko cenione za ich bardzo wysoką funkcjonalność, która jednak nie odbija się negatywnie na wygodzie, oraz komforcie obsługi takiego sprzętu. Przede wszystkim, podstawową zaletą takiego właśnie taksometru wydaje się być fakt jego zaprojektowania zgodnie z dyrektywą MID. Dzięki temu właśnie, można mieć pewność, że profesjonalny taksometr novitus taxi e będzie wyposażony we wszystkie funkcje, które wydają się mieć znaczenie kluczowe dla branży taksówkarskiej. Chodzi tutaj na przykład o wyposażenie tego właśnie urządzenia w niezwykle praktyczny w obsłudze, ekran dotykowy. Jednocześnie, sprzęt ten daje również możliwość elektronicznego, uproszczonego zapisu paragonów. Mimo takim możliwościom urządzenia, firma Novitus w praktyce zdecydowanie uprościła jego obsługę. Właśnie dzięki temu, możliwa jest jej realizacja tylko za pośrednictwem jednego przycisku, którego działanie można jednocześnie dostosować w szerokim stopniu do własnych preferencji jak również i oczekiwań.

Prostotę obsługi tego właśnie sprzętu z pewnością ułatwia w dużym stopniu fakt wyposażenia tego urządzenia w bardzo duży, dotykowy ekran. Właśnie dzięki niemu, możliwa jest tak wygodna i szybka obsługa, oraz szybkie zapoznanie się z wszystkimi najważniejszymi informacjami, bezpośrednio dotyczącymi aktualnie realizowanego przejazdu. Dzięki zgodności taksometrów marki ze wspomnianą powyżej dyrektywą, umożliwiają one również zaprogramowanie aż 8 odrębnych taryf, oraz możliwość ustawienia sposobu obliczenia wartości kursów S i D. W obecnym czasie, jednym ze zdecydowanie najważniejszych sprzętów, które wykorzystywane są powszechnie przez taksówkarzy, są taksometry. W przypadku wyboru odpowiedniego rodzaju sprzętu tego typu, wyposażonego we wszystkie niezbędne funkcje, może on się stać czynnikiem usprawniającym pracę taksówkarzy na wielu polach. Takie właśnie urządzenia, można w obecnym czasie odnaleźć w ofercie niezwykle popularnej marki Novitus, która zdobywa coraz większe grono zadowolonych użytkowników.