Największą radością dla każdego rodzica jest obserwowanie rozwoju swojego dziecka i towarzyszenie mu w poszczególnych jego etapach. Każdy rodzic pragnie opiekować się swoją pociechą, zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa i wszystko to, co najlepsze.

Nowoczesne foteliki dla dzieci

foteliki samochodowe espiroDobrym rozwiązaniem są bezpieczne foteliki samochodowe espiro. Nowoczesny wygląd, komfort użytkowania i funkcjonalność- to najważniejsze cechy produktów tej marki, należącej do Baby Design Group. Asortyment fotelików samochodowych marki Espiro obejmuje aktualnie kilka modeli, przeznaczonych dla dzieci z różnych grup wagowych i wiekowych: Kappa, Star, Delta, Gamma Fx, Omega Fx. Model Kappa przeznaczony jest dla pasażerów o wadze od 9 do 36 kg. Możliwa jest w nim pięciostopniowa regulacja oparcia, co umożliwia komfort śpiącemu dziecku, zapobiegając opadaniu jego głowy do przodu. Dziesięciostopniowa łatwa regulacja wysokości zagłówka (a jednocześnie długości pasów) stanowi optymalną ochronę dla dziecka na każdym etapie jego rozwoju. Dodatkowym atutem tego fotelika jest podwójne zabezpieczenie głowy, uzyskane dzięki zastosowaniu dodatkowych warstw energochłonnych na zagłówku, absorbujących energię w trakcie zderzenia. Espiro Star to z kolei fotelik przeznaczony dla najmłodszych pasażerów, doskonale sprawdzi do przewożenia dzieci z grupy wagowej 0+, a więc ważących do 13 kilogramów.

foteliki samochodowe espiroPosiada ergonomiczny uchwyt, umożliwiający zablokowanie fotelika na podłodze i trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością regulacji ich długości i miękkimi ochraniaczami. Do kompletu dołączona jest miękka wkładka redukcyjna dla noworodków i ochraniacz na nóżki, a sam fotelik jest kompatybilny z kilkoma modelami wózków (dzięki specjalnym adapterom). Espiro Delta to fotelik odpowiedni dla trzech grup wagowych: 0+ (0- 13kg), 1 (9- 18kg), 2 (15- 25kg). Aby zapewnić bezpieczeństwo najmłodszym dzieciom (z grupy 0+) fotelik należy zamontować tyłem do kierunku jazdy. W tym modelu również znajdują się pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, a także możliwość regulacji pozycji siedziska i zagłówka (wraz z regulacją długości pasów). Modele Gamma Fx i Omega Fx są fotelikami dedykowanymi większym dzieciom (o wadze od 15 do 36kg), montowanymi w samochodzie przy użyciu systemu Isofix.

Cechują się możliwością regulacji wysokości zagłówka i pozycji siedziska oraz ciekawymi dodatkami niewystępującymi we wcześniej omawianych modelach- ergonomicznymi podłokietnikami i przydatnymi uchwytami na kubek. Marka Espiro oferuje ciekawy wybór bezpiecznych i komfortowych fotelików samochodowych dla dzieci. Dobra jakość, dbałość o bezpieczeństwo i ciekawy design to cechy charakterystyczne produktów tej marki.